loading

همکاران فرودگاهی

_

سوین تک فناوران پرواز

موضوع شرکت:
ارائه خدمات مهندسی در زمینه طراحی و ساخت قطعات وسایل پرنده – ارائه خدمات آموزشی در حوزه صنعت هوانوردی کشور – ارائه خدمات مشاوره و بازرگانی در صنعت هوانوردی کشور – ارائه خدمات آزمایشگاهی و تست سامانه‌های مکانیکی و الکترونیکی وسایل پرنده و سایر ماشین آلات. (درصورت ضرورت قانونی انجام موضوعات پس ازاخذمجوزهای لازم).
مدت شرکت:
از تاریخ ثبت به مدت نامحدود
مرکز اصلی شرکت:
تهران مهرآباد جنوبی خیابان واشقانی فراهانی کوی لاله مجتمع فرهنگیان بلوک A طبقه سوم واحد 15
_

سرو هیدرولیک پویا

شرکت سرو هیدرولیک پویا در راستای بومی‌سازی دانش فنی و تکنولوژی ساخت مجموعه‌های فناور برتر و فوق پیچیده مورد نیاز کشور در زمینه هیدرولیک و پنوماتیک صنایع هوایی، دریایی و هوافضا تشکیل گردیده است.امروزه، محصولات و خدمات فنی و مشاوره‌ای این شرکت، انواع شیرهای سلنوئیدی، تناسبی، سرو الکتروهیدرولیک، سامانه‌های فیلتراسیون، ابزاردقیق، هیدروپمپ‌ و هیدروموتور، عملگرها و انواع سامانه‌های تست، تنظیم و مونتاژ را در کلیه سطوح استاندارد هوایی، فضایی و دریایی؛ شامل می‌گردد.

_

فاتح آسمان شریف

شرکت دانش بنیان فاتح آسمان شریف، بر پایه‌ی یک گروه دانشجویی موفق شکل گرفت. این شرکت، از سال ۱۳۸۸ در زمینه‌ی پهپادها فعالیت می‌کند و با بهره گیری از نخبگان دانشگاهی و ارتباط نزدیک با بدنه و اساتید دانشگاه‌های برتر کشور، گام‌های مهمی در اعتلای این صنعت برداشته است.

_

بدر سیستم

شرکت مهندسی بدر سیستم در سال 1371 با هدف گسترش تکنولوژی¬های نوین CAM/CAD/CAE و همچنین تربیت نیروی انسانی توانا برای صنایع مختلف کشور تاسیس شد.

بدر، نام رشته کوهی در شهرستان قروه است.این شرکت با مدیریت دکتر علیرضا درویشی به عنوان اولین شرکت تخصصی در ایران که در زمینه ساخت و تولید با تمرکز بر روی سیستم های CAM/CAD/CAE فعالیت می نمود، از همان ابتدا رویکرد خود را انتقال تکنولوژی های نو، طراحی، ساخت و تدوین دانش فنی قطعات پیچیده و پیشرفته و همچنین کمک به راه اندازی و تجهیز مراکز علمی-تحقیقاتی قرار داد. در همین راستا، بسیاری از صنایع خودرو سازی، ماشین سازی، صنایع هوایی و بسیاری از مراکز High_Tech دیگر در ایران در سه دهه گذشته از خدمات فنی – مهندسی بدر سیستم استفاده نموده اند.در همین سال ها یکی از خلاءهای محسوس در صنعت کشور تامین قطعات برای صنایع مادر و استراتژیک از جمله  صنایع مرتبط با انرژی بود که به دلیلی انحصاری بودن بسیاری از تکنولوژی های مرتبط با این قطعات در صنعت جهانی، هزینه های اقتصادی و فنی بسیاری را به کشورمان تحمیل می نمود. بر همین اساس شرکت مهندسی بدر سیستم در سال های میانی دهه هفتاد خورشیدی به طور جدی وارد مبحث طراحی و ساخت یکی از اساسی ترین نیاز های صنعت انرژی کشور یعنی پره های توربین شد.به تبع تغییر در بازارهای پیش روی سازمان، خدمات شرکت مهندسی بدر سیستم نیز تغییر مسیر داد و در کنار خدمات سیستم های مرتبط با CAM/CAD/CAE به سمت ارائه نرم افزارهای و ماشین آلات مرتبط با مراحل ساخت پره ها نیز پیش رفت.

_

هوا تلاش گستر

آدرس:
تهران شهر تهران-بیمه-خیابان عبدالرحمان نفیسی-کوچه طوس غربی-پلاک 18-طبقه سوم
_

شرکت توسعه هوایی سیمرغ

شرکت توسعه تعمیرات هوای سیمرغ اولین شرکت خصوصی در زمینه تعمیرات قطعات و تجهیزات هوایی با استانداردهای روز هواپیمایی است.

_

سنجش کوشا

تاسیس و شروع فعالیت با مجوزهای رسمی:

فروردین سال ۱۳۷۶ در تهران

حوضه فعالیت:

بازرسی فنی،نگهداری و تعمیرات،تست، اندازه گیری و کالیبراسیون تجهیزات و قطعات کلیه صنایع و هوانوردی در گستره تایید صلاحیت ها.

_

شرکت تکین

شرکت مهندسی تکین در اواخر سال 1383 با هدف بهبود کمی و کیفی خدمات توسعه و نوسازی صنعت برق کشور تاسیس گردید.

این شرکت با برخورداری از تجارب چندین ساله مدیریت خویش در زمینه صنعت برق و نیز در اختیار گرفتن دانش و امکانات فنی و اجرایی دیدگاههای خود را در ایجاد سازمانی مستقل و پویا، کارآ و مجهز استوار نموده است.

همچنین با اتکا به بسیج کارشناسان ایرانی، افزایش ظرفیتهای طراحی و مهندسی، مدیریتی درخشان را در کارنامه عملکرد خویش به ثبت رسانده است. این شرکت در جهت نیل به اهداف و نیز تأمین نیازهای متنوع کارفرمایان در کلیه رشته های صنعت برق همواره متکی بر بالاترین کیفیت، پایین ترین قیمت تمام شده، کوتاهترین زمان ممکن و قابلیت اعتماد می باشد.

_

آرام آزمون

شـرکـت خـدمـات فـنــی آرام آزمون در سال 1375 با هدف ارایه خدمات فنی و مشاوره در زمینه آزمونهای غــیر مخــرب (N.D.T) تاسیس و با شماره : 128866 به ثبت رسیده و همچنین با اخذ مجوز از سازمان هواپیمایی کشـوری جمـهــــوری اسلامـی ایـــران به شــماره FS-ATSC-102 اولین و تنها شرکت خصوصی خدمات N.D.T در صنعت هواپیمایی ایران می باشد.

شرکت آرام آزمون با بهره مندی از متخصصین مجرب در صنعت هواپیمایی و گذراندن دوره های آمــوزشی در سطــوح 2 و3 (LEVEL II-III) در موسسه Aerospace Inspection Training و South West School of NDT انگلســتان و دارای گواهـیـنـامـه هـای تـایـپ ریـتـیـنـگ آزمایشـهای غیر مخرب از سازمان هواپیمایی کشوری ایران مطایق با استانــداردهای Part 145 و سـوابق عملی طولانی قادر یه انجام بازرسی در تمامی روشهای N.D.T می باشد.

_

هماتک

موضوع شرکت:
ارائه خدمات تخصصی روی تعمیرات سبک و سنگین بدنه هواپیما، نیروی کار ماهر HOTCO به طور مرتب تمام سطوح بازرسی های تعمیر و نگهداری را انجام می دهد، از چک های سریع “A” تا چک های “C” سنگین