loading

همکاران هوانوردی

_

مهندسین مشاور آتک

مهندسين مشاور آتك در سال 1360 در تهران تأسيس و به شماره 42696 به ثبت رسيده است ابتدائاً درحوزه معماري و شهر سازي فعاليت خود را آغاز نمود و به مرور زمان ظرف حدود 34 سال فعاليت حرفه‌اي و انجام بيش از1570پروژه در قالب 580 قرارداد خدمات مهندسي، سازمان خود را تبديل به يك مجموعه خدماتي معماري مهندسي نمود كه در كليه زمينه هاي مطالعاتي و طراحي بصورت خود كفا عمل می نمايد. رضايت كارفرمايان و استفاده از مديريت كيفيت وکنترل زمان اساسي ترين ديدگاه مديران كنوني شركت است كسب ISO 9001-2008 و اشاعه فرهنگ ايزو در بين كاركنان، پايه گذار كسب مراتب مشخص در مديريت كيفيت بوده است. در سال 2004 برنـده جايـزه طلائي كيفيت جهاني (IQA) در مزيت اعتبار حرفه‌اي مهندسي از طرف سازمان بين المللي BID شد كه اين امر در سال 2008 نيز تكرار گرديد. اكنون با 50 نفر سهامدار و همكاري بيش از 400 نفر پرسنل فني و خدماتي تمام وقت در حال طراحي و نظارت حدود 60 طرح با برآورد اجرائي بيش از 62000 ميليارد ريال (بيش از 1/8 ميليارد دلار) است. بخشهاي مختلف فعال شركت كه زير پوشش مديريت دفتر مركزي فعاليت مي نمايند عبارتند از: آتك مركزي – آتك تأسيسات (برق و مكانيك) – آتك سبز – آتك تجهيزات – آتك سازه – آتك انرژي هاي نو – آتك اصفهان – آتك گیلان – آتك كيش – آتک خراسان – آتک بوشهر – آتک شهرسازی – آتک معماری داخلی

_

ایمن راه

مهندسان مشاور ایمن ‏راه در سال 1360 در زمینه های طراحی و نظارت فرودگاه، راه، راه آهن و ابنیه بنیان گذاری شد. این مهندسان مشاور دارای بالاترین رتبه ‏بندی سازمان مدیریت و برنامه ‏ریزی کشور در امر مطالعات و نظارت راه، راه آهن و فرودگاه بوده و عضو جامعه مهندسان مشاور ایران می باشد، همچنین این شرکت در بخش مدیریت کیفیت دارای گواهینامه ISO-9001-2008 از شرکتSGS سوئیس می باشد. عمده زمینه فعالیت مهندسی این شرکت شامل مطالعات امکان سنجی، انتخاب محل فرودگاه، طرح جامع و طرح تفصیلی، تهیه طرح های اجرائی فرودگاهی و ساختمانهای جنبی، روشنایی سطوح پروازی، آزادراهها، بزرگراهها و راههای اصلی و فرعی، ابنیه و کلیه امور مربوط به راه آهن بوده و همچنین در بخش نظارت بر پروژه‏ های اجرائی نیز مهندسان مشاور ایمن ‏راه فعالیت عمده‏ ای را عهده ‏دار می ‏باشد. این مهندسان مشاور هم اکنون دارای 160 نفر پرسنل متخصص در بخشهای مختلف طراحی، مدیریت و نظارت می‏ باشد. آرشیو فنی این شرکت یکی از غنی ‏ترین منابع در زمینه های تخصصی راه و فرودگاه بوده و با بکارگیری به روزترین نرم افزارهای کامپیوتری در طرح و ارائه مطالعات، به کیفیت و سرعت خدمات خود افزوده است.

_

صحن بوستان

 در سال 1379 تاسیس گردیده و در زمره اولین شرکتهایی است که موفق به دریافت مجوز فعالیت در زمینه های تخصصی مدیریت طرح(MC) از سازمان مدیریت برنامه ریزی کشور گردیده است. این شرکت در حال حاضر با بهره گیری از جدیدترین روشها، تکنولوژیها و استانداردهای داخلی و بین المللی و داشتن کادر فنی – تخصصی و مدیریتی کارآمدمتشکل از کارشناس تراز اول داخلی و مشاوران تراز اول بین المللی توانسته است فعالیتهای قابل توجهی در زمینه های مختلف از جمله خدمات طراحی، برنامه ریزی، نظارت و مدیریت پروژه های عمرانی و نیز مشارکت در پروژه های طرح و ساخت را به سازمانها و مراکز دولتی و خصوصی ارائه نماید.

_

رهشهر

گروه بين‌المللي ره‌شهر براي انجام فعاليت‌هاي گوناگون در زمينه‌هاي معماري، شهرسازي،‌ راه و ساختمان، عمران آب، انرژي و برنامه‌ريزي منطقه‌اي در سازمان توسعه صنعتي سازمان ملل متحد (يونيدو) ثبت شده است. اين گروه به‌عنوان يك شركت مادر (هولدينگ) فعاليت دارد.
زمينه‌هاي كاري گروه بين‌المللي ره‌شهر در سه حوزه (EPC)خلاصه مي‌شود:
– خدمات مطالعاتي
– طراحي
– مديريت اجرايي
با توجه به تنوع فعاليت‌ها و نياز به ارايه كاركردهاي جديد، اين گروه با همكاري ساير شركت‌هاي معتبر و با هدف ارايه خدمات براي ساخت و توسعه در سطح ملي و بين‌المللي، اقدام به تاسيس شركت‌هاي وابسته (اقماري با گرايش‌هاي مختلف) نموده است كه به‌عنوان 15 نهاد جداگانه به ثبت رسيده‌اند. شركت‌هاي وابسته به همراه ساير بخش‌هاي تخصصي با برند گروه بين‌المللي ره‌شهر فعاليت دارند.

_

سنجش امکان طرح

ارائه خدمات اقتصادی، سرمایه گذاری و مشاوره مدیریت
_

طراحان پارسه

پژوهشگاه حمل و نقل طراحان پارسه اولین پژوهشگاه حمل ونقل غیردولتی در ایران میباشد که با اتکا به نیروهای مجرب و متخصص، تجارب متعددی در انجام پروژههای مرتبط با طراحی زیرساختها، مطالعات ترافیک و برنامه ریزی حمل و نقل داشته و در زمره بزرگترین مراکز پژوهشی و ارایه خدمات مشاوره مهندسی حمل ونقل و ترافیک در ایران میباشد.هدف ما بسط و گسترش پژوهش و سعی در ارایه راه کار های کاربردی در خصوص زیرساخت های حمل و نقلی و ترافیکی کشور می باشد. لطفا برای کسب اطلاعات بیش تر به سایر قسمت های وبسایت مراجعه فرمایید